Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін затвердив проєкт бюджету для другого читання в Раді - Гончаренко

В Уряді обіцяли докорінні зміни.

Кабінет міністрів України на закритому засіданні у неділю, 3 листопада, підготував зміни до держбюджету на 2020 рік для другого читання у Верховній Раді.

Раніше один з нардепів повідомив про це. "Нарешті почалося. Затвердили проект бюджету, який спрямовується на друге читання до Ради", - зазначив нардеп "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко. 

За його словами, Авакова і Бородянського на засіданні Кабміну немає.

Він додав, що Кабмін затвердив граничну кількість чиновників в облдержадміністраціях та районних адміністраціях. "Як повідомляв нещодавно Дубілет, буде скорочено близько 2,5 тисячі осіб", - зазначив нардеп.

Відео Рада ухвалила Держбюджет-2020 у першому читанні

Однак важливе голосування мало не зірвалось через конфлікт між монобільшістю "Слуг народу" та прем'єром Гончаруком, який виявився крайнім у тому, що сотня мажоритарників не отримала грошей на свої округи.  

Рада ухвалила Держбюджет-2020 у першому читанні

18 жовтня Верховна рада ухвалила у першому читанні бюджет на наступний рік. За нього проголосували 256 депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів.

Голосування мало не зірвалось через конфлікт між монобільшістю "Слуг народу" і прем'єром Олексієм Гончаруком. Його звинуватили у тому, що сотня мажоритарників не отримала грошей на свої округи. Конфлікт вдалося згладити, а прем'єр запевнив, що бюджет докорінно перероблять до другого читання. Зрештою його таки підтримують "Слуги народу" та мажоритарники із групи "За майбутнє", які надвечір, схоже, встигли порозумітись з урядом. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції