Кабмін затвердив фінплан "Нафтогазу"

Прийнятий фінплан "Нафтогазу" на 2009 р. передбачає профіцит у розмірі 3,8 млрд грн.

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні затвердив фінансовий план НАК "Нафтогаз України" на 2009 рік.

Перший заступник міністра фінансів України Ігор Уманський заявив, що фінплан "Нафтогазу" прийнятий з профіцитом 3,8 млрд грн.

"Прийнятий сьогодні план "Нафтогазу" на 2009 р. передбачає профіцит у розмірі 3,8 млрд грн. При цьому цей профіцит не враховує тих коштів, які необхідні для закачування газу до підземних сховищ в літній період 2009-2010 рр.", - сказав він.

Він також пояснив, що ці кошти залучатимуться додатково, зокрема, ведуться переговори зі Світовим банком. При цьому він додав, що існують резерви, які дозволять збільшити профіцит бюджету "Нафтогазу" до 4,3-4,7 млрд грн.

Нагадаємо, згідно з рішенням Ради національної безпеки та оборони України від 10 лютого "Про невідкладні заходи із забезпечення енергетичної безпеки України", яке 11 лютого було введено в дію указом президента, Кабінету Міністрів України доручено затвердити фінплан НАК "Нафтогаз України" на 2009 рік, в якому забезпечити збалансування його фінансових потоків.

Раніше "Дзеркало тижня" писало, що згідно з проектом фінансового плану "Нафтогазу", Загальне надходження грошових коштів НАК "Нафтогаз України" у 2009 році має скласти майже 92,5 мільярди гривень.

При цьому прогнозна загальна сума витрат "Нафтогазу України" становить трохи більше 102 млрд. грн.

Читайте також:

Путін: Росії вистачить газу на 100 років

Тимошенко пообіцяла вчасно розраховуватися з "Газпромом"

МВФ вимагає від України терміново змінити бюджет і підвищити ціни на газ

Фірташ буде судитися з "Нафтогазом" у Стокгольмському суді

ВідеоКабмін про фінплан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: