Кабмін затвердив регламент

Кабінет міністрів України постановою №950 від 18 липня затвердив Регламент своєї діяльності.

Віктор Янукович
Архів
Члени Кабінету міністрів не можуть оприлюднювати без згоди прем’єр-міністра будь-яку інформацію про перебіг засідання уряду
Текст відповідної постанови за підписом прем’єр-міністра України Віктора Януковича розміщений на Урядовому порталі.

Уряд доручив Міністерству юстиції подати пропозиції щодо приведення актів Кабміну у відповідність із затвердженим Регламентом.

Регламент складається з 16 розділів. Зокрема, документ регламентує основи діяльності Кабінету міністрів та урядових комітетів, проведення засідань уряду, процедуру розробки програми діяльності Кабміну, а також підготовки проектів актів уряду та матеріалів з питань заслуховування звіту (інформації).

Члени Кабінету міністрів не можуть діяти всупереч позиції Кабінету міністрів, оприлюднювати без згоди прем’єр-міністра будь-яку інформацію про перебіг засідання уряду та оцінку позицій, які висловлюються іншими членами Кабміну на засіданнях.

Документ також регламентує законопроектну діяльність уряду, процедуру підготовки проектів актів Президента України, а також виконання актів законодавства та доручень прем’єр-міністра.

Крім того, регламент передбачає порядок здійснення повноважень Кабінету міністрів у відносинах з органами виконавчої влади, державними господарськими об’єднаннями, підприємствами, установами та організаціями, у відносинах з Президентом України, Радою національної безпеки і оборони, консультативними, дорадчими та іншими допоміжними органами і службами, утворюваними Президентом України.

Документ регламентує також здійснення повноважень Кабінету міністрів у відносинах з Верховною Радою та її органами, з органами судової влади і закордонними юрисдикційними органами, з Національним банком та Генеральною прокуратурою України, з органами місцевого самоврядування та громадськістю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: