Кабмін змінив механізм надання бебі-боксів новонародженим малюкам

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Урядовці удосконалили порядок надання "Пакунків малюка".

Кабінет міністрів вніс зміни до постанови про порядок надання одноразової натуральної допомоги "Пакунок малюка".

Відповідну постанову уряд ухвалив під час засідання 27 грудня, повідомляється на Урядовому порталі.

"Розробленою Міністерством соціальної політики постановою удосконалено порядок планування обсягів, доставки, видачі одноразової натуральної допомоги "Пакунок малюка", зокрема передбачено врахування потреби не менш ніж на 2 місяці наступного року при плануванні обсягів допомоги на поточний рік, видача допомоги за місцем проживання/перебування новонародженої дитини не пізніше ніж через 30 днів з дня її народження", - йдеться у повідомленні.

Відео Бебі-бокси: в уряді назвали нову вартість пакунку малюка

3377 гривень із копійками - така кінцева вартість "пакунка малюка". Їх стали видавати народженим із вересня і тоді анонсували, що наповнення коробки буде на 5 тисяч гривень. В організації, яка реалізує проект, сьогодні повідомили, що їм вдалося зекономити. А ще вони ретельно досліджують відгуки батьків, читають соцмережі й готові переглянути вміст пакунка. 

Бебі-бокси: в уряді назвали нову вартість пакунку малюка

Також зазначається, що до видачі "Пакунків малюка" будуть залучені фахівці з соціальної роботи, соціальні працівники, фахівці недержавної організації, до повноважень яких належить проведення соціальної роботи з сім’ями та дітьми.

"Прийняття цієї постанови створює умови для забезпечення своєчасного отримання такої допомоги сім’ям, у яких народилася дитина, та сприятиме створенню дієвих механізмів планування обсягів, доставки, видачі одноразової натуральної допомоги "Пакунок малюка" для забезпечення безперебійного надання такої допомоги", - додали в уряді.

Окремо наголошується, що ухвалені зміни забезпечать чіткий механізм надання "Пакунків малюка" сім’ям, які з певних причин не отримали їх у пологовому будинку.

Нагадаємо, що бебі-бокси або пакунки малюка – це одноразова допомога на кожного новонародженого, ухвалена урядом з метою збільшити народжуваність в Україні. Це коробка-колиска, яка міститиме необхідні для малюка речі (пелюшки, підгузки, чоловічки, ковдри тощо).

Видачу бебі-боксів мали розпочати з 1 вересня, але реально видавати українкам пакунки почали лише з середини вересня. Наприкінці літа уряд вніс зміни у відповідну постанову, прописавши, що бебі-бокси видаватимуть не пізніше 30 днів від народження.

Залиште свій коментар

Вибір редакції