Качинський вважає, що місія Польщі – допомогти Україні увійти у ЄС

Лідер польської опозиційної партії "Право і справедливість" наголошує, що польська влада повинна продовжувати наполягати на наданні Україні перспективи членства в ЄС.

Влада Польщі повинна і подалі наполягати на наданні Україні перспективи членства в Євросоюзі. Про це заявив лідер польської опозиційної партії "Право і справедливість" Ярослав Качинський.

За словами Качинського, його партія підтримує підписання з Україною угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі під час головування Польщі в ЄС у другій половині цього року.

"Ми були б дуже задоволені (якби угода була підписана), але я нагадаю, що Польща до недавнього часу виступала за вступ України в ЄС", - сказав Качиньський.

Качинський висловив думку, що нинішня польська влада повинна продовжувати наполягати на наданні Україні перспективи членства в ЄС.

"Ми вважаємо, що, навіть усвідомлюючи неможливість досягнення найближчим часом цих амбітних цілей (вступу України в ЄС), потрібно порушувати це питання - це польська місія", - зазначив Качинський.

Треба зазначити, що глава МЗС Польщі Радослав Сікорський на минулому тижні заявив про намір польської влади домогтися для України певної перспективи членства в ЄС на запланованому на вересень саміті "Східного партнерства" у Варшаві.

Нагадаємо, раніше глава Європарламенту Єжи Бузек заявив, що ЄС хотів би бути ближче до України.

Читайте також:

Польща збільшила видачу віз українцям майже на 40%

Польський президент побачив в Україні розвиток демократії

Янукович сподівається на відміну віз з ЄС до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: