Кадиров: хто розділяє українців та росіян - ворог наших народів

Кадиров заявив, що Чечня готова інвестувати в Україну: у нас є друзі чеченці, які займаються бізнесом, вони вирішать.

Президент Чеченської республіки Рамзан Кадиров вважає, що український та російський народи мають разом будувати спільне майбутнє. Про це він заявив в інтерв’ю виданню "Сегодня".

"Я хочу, що б український народ зрозумів, що російський народ його брати і сестри. Що ми повинні жити разом. А той, хто нас розділяє - це ворог наших народів! Ми з вами повинні разом будувати наше майбутнє. І економічне, і політичне, і силове. Як робили наші предки", - заявив він.

Кадиров заявив, що Чечня готова інвестувати в Україну. "Ми можемо, якщо є цікаві проекти, їх розглянути. У нас є друзі чеченці, які займаються бізнесом, вони вирішать. Я ж доки говорю про те, щоб допомогти Україні. У вас скрутне становище", - наголосив він.

Нагадаємо, ще півроку тому, в грудні 2009 року, президент Чечні Рамзан Кадиров в інтерв'ю британському виданню The Daily Telegraph назвав Україну "хворобою Росії", яку потрібно викорінити.

"Чому ми повинні завжди страждати, якщо ми можемо ліквідувати цю проблему? Ми велика країна, у нас є все: армія, технології. Нам необхідно переходити в наступ", - заявив президент Чечні.

Після опублікування цих слів спалахнув скандал, але оточення Кадирова заперечило, що чеченський лідер закликав ліквідувати Україну. Вони уточнили, що слова Кадирова вирвані з контексту і взагалі, при перекладі були допущені помилки.

Читайте також:

Кадиров: ваххабіти влаштують в Україні другу Чечню

Кадиров: Саакашвілі, хто це?

Рамзан Кадиров заявив, що Росії не потрібна демократія

Кадиров: шаріат важливіший за закони РФ, а "ворогів ісламу" слід знищувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: