Комбінат "Україна" охоронятимуть Внутрішні війська та СБУ

Ющенко доручив Внутрішнім військам охороняти поліграфкомбінат "Україна" по периметру, поки не будуть надруковані всі бюлетені.

Поліграфічний комбінат "Україна" охоронятимуть Внутрішні війська, а СБУ вестиме відеонагляд за друком бюлетенів. Про відповідне рішення Ради національної безпеки та оборони на брифінгу для преси повідомила секретар РНБО Раїса Богатирьова.

Зокрема, за її словами, на підставі рішення РНБО та за погодженням з МВС президент Віктор Ющенко доручив Внутрішнім військам охороняти поліграфкомбінат "Україна" по периметру, поки не будуть надруковані всі бюлетені. Також РНБО дала доручення Міністерству фінансів вирішити всі питання для того, аби Внутрішні війська могли приступити до охорони комбінату.

РНБО доручила СБУ забезпечити відеоконтроль над усім процесом друку виборчих бюлетенів.

МВС і Центральна виборча комісія отримали доручення здійснювати контроль не лише за виготовленням бюлетенів, але й за їхнім збереженням і доставкою по всіх регіонах.

Крім того, на пропозицію Міністерства юстиції РНБО прийняла рішення створити контрольну групу з представників уряду, апарату РНБО та СБУ щодо контролю за виконаннями рішення РНБО.

Рада національної безпеки і оборони України доручила уряду призначити тимчасового керівника поліграфічного комбінату "Україна" з числа нинішніх заступників.

За її словами, враховуючи той факт, що приводом для зіткнення між представниками політичних сил, які беруть участь у виборах, та представниками міліції стала зміна статуту та керівництва комбінату, РНБО прийняла рішення, направлене на те, щоб жодна зі сторін не мала переваг над комбінатом, який друкує виборчі бюлетені.

Відповідно до рішення РНБО, Кабінет міністрів має визначитись з тимчасовим керівником поліграфічного комбінату із числа заступників, які сьогодні працюють на підприємстві. Богатирьова зауважила, що ця людина повинна мати кваліфікацію, досвід, а також доступ до державної таємниці.

Крім того, ця кандидатура має бути погоджена із Службою безпеки України.

Нагадаємо, вранці у понеділок, 25 січня, поліграфкомбінат "Україна" у Києві, де, зокрема, друкуються і виборчі бюлетені, зазнав нападу. Група людей намагалася увійти до приміщення комбінату, і після того, як це їм не вдалося, невідомими були розбиті шибки вітрин першого поверху, через які вони і увійшли до будівлі.

Першими про захоплення заявили регіонали, вони, зокрема, звинуватили у причетності до цієї події міліцію.

Пізніше президент Віктор Ющенко на спеціально скликаному засіданні Ради нацбезпеки та оборони заявив, що будівлю комбінату захопили нардепи від ПР.

Читайте також:

Проти міліціонерів порушено дві справи через захоплення комбінату "Україна"

Тимошенко доручила вести відеоспостереження за друком бюлетенів

ПР: комбінат "Україна" штурмували перевдягнені міліціонери

Ющенко: регіонали захопили комбінат, на якому друкують виборчі бюлетені

ВідеоКадри захоплення комбінату "Україна"

ВідеоКомбінат "Україна" охоронятимуть Внутрішні війська та СБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: