Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кам’янець-Подільська фортеця стала ареною битви лицарів-реконструкторів

Побачити видовище зібралися сотні туристів.

У Кам’янці-Подільському провели історичний пікнік. Реконструктори подій 14-го сторіччя приїхали до славетної фортеці, а подивитися на них зібралися сотні туристів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Біля давніх мурів лунали середньовічні балади, майстри демонстрували ремесла та вправляння зі зброєю – виковували наконечники для стріл або й варили самогон за автентичними рецептами. Реконструктори прагнули в найменших деталях відтворити побут минулого, навіть музику грали наживо на старовинних інструментах.

ВідеоМечі, самогон і пісні про любов: історичний пікнік організували у Кам’янці-Подільському

Реконструктори подій 14 сторіччя приїхали до славетної фортеці. Подивитися на них і на пікнік зібралися сотні туристів. ТСН також відвідала подію і поспілкувалась з героями.  

Мечі, самогон і пісні про любов: історичний пікнік організували у Кам’янці-Подільському

Табір воїнів різних країн так само виглядає достовірно, покої французького лицаря прикрашені меблями та хутром. Основна подія видовища – групові бої між лицарями. Вони тривали по кілька хвилин, а кожну сутичку команди ретельно планували. Попри грізний вигляд, безпека учасників була понад усе, однак без легких травм усе одно не минулося.

Загалом цього року в Кам’янці-Подільському планують провести кілька історичних реконструкцій. Наймасштабніша має відбутися в серпні.

Кореспондент ТСН Олег Тудан

Залиште свій коментар

Вибір редакції