КамАЗи з "гуманітарного конвою" почали залишати територію України - ЗМІ

Дата публікації
КамАЗи з "гуманітарного конвою" почали залишати територію України - ЗМІ

Вантажівки почали повертатися в Росію. / Reuters

За даними російських ЗМІ, вантажівки почали повертатися назад в Росію.

Перші кілька машин зі складу російського "гуманітарного конвою", які вчора вторглися в Україну, повернулися на територію РФ.

Про це повідомляє ИТАР-ТАСС. Також про це пишуть і "РИА Новости" і ВВС Russian. Офіційних коментарів Києва поки що немає.

За даннымм російських ЗМІ, на часі КамАЗи перетнули кордон КПП "Донецьк - Ізварине" і проходять прикордонний та митний огляд. Також вони шикуються для продовження руху територією Росії.

Нагадаємо, у п'ятницю Росія ввела свій "гуманітарний конвой" на територію України без оформлення українськими митними і прикордонними органами більшості його автомашин, без згоди Києва і без супроводу Червоного Хреста, порушивши домовленності.

Водночас, cвіт рішуче засудив нахабне вторгнення російського "конвою" в Україну. Євросоюз називає вторгнення російських машин до України чітким порушенням кордону, що суперечить попереднім домовленностям.

Крім того, Обама і Меркель назвали вторгнення російського "конвою" провокацією Кремля і порушенням суверенітету і територіальної цілісності української держави.

Наступна публікація