"Камінням не закидають, але максимально обмежать в’їзд": Ткаченко розповів про наслідки низької вакцинації українців

"Камінням не закидають, але максимально обмежать в’їзд": Ткаченко розповів про наслідки низької вакцинації українців

Фото: Associated Press

Ткаченко наголосив, що "Європа починається з вас".

Через низькі темпи вакцинації в Україні Європа може максимально обмежити в'їзд для наших туристів. Обмеження триватимуть, доки Україна не досягне принаймні близького до європейського рівня вакцинації.

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у Telegram.

"Ще одна сторона вакцинації, яка може вмотивувати нарешті убезпечити себе від "ковіду" – туризм. У часи пандемії це дуже болюча тема. Тисячі, десятки тисяч зірваних поїздок, бо країни швидко змінюють правила для в’їзду. І в цьому є логіка. Їхні уряди піклуються про безпеку своїх громадян, підтримують відповідний рівень вакцинації", - зауважив Ткаченко.

Голова Мінкульту для прикладу навів показники вакцинації в Європі, де щеплено близько 70%, в ОАЕ – 98%, та в Україні – 18%. Що, за його словами, вкрай мало. У зв'язку з цим Ткаченко каже, що українських туристів будуть боятися, а тому щоб убезпечити себе Європа може максимально обмежити в’їзд для наших громадян.

"Пам’ятаєте, у лютому 2020 року наші туристи поверталися на Батьківщину з уже охопленого епідемією китайського Уханю. Їх везли на обсервацію до Нових Санжар. Залякані люди тоді навіть кидали камінням в автобуси…Звісно, європейці українських туристів камінням не закидають. Просто не виключайте, що з такими темпами вакцинації нам можуть максимально обмежити в’їзд", - зазначив міністр.

Ткаченко згадав у цьому контексті відомий висловів: "Європа починається з тебе!" і закликав українців вакцинуватися.

"Європа починається з вас!", - додав Ткаченко.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Нагадаємо, голова МЗС України Дмитро Кулеба попередив, що ЄС може виключити України з переліку країн, які вважаються безпечними для в’їзду до країн блоку, через поширення COVID-19. Проте, у МЗС України переконують, що тотального закриття кордонів не буде.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Від сьогодні починають діяти обмеження пасажирських перевезень між областями України

Від сьогодні починають діяти обмеження пасажирських перевезень між областями України

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вакцина проти коронавірусу
Дата публікації
Перегляди
802
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація