Канада надішле 200 спостерігачів на вибори українського президента

Канадський уряд має намір надіслати 200 спостерігачів на вибори українського президента.

Уряд Канади планує направити до України орієнтовно 200 спостерігачів за виборами президента, заявив надзвичайний і повноважний посол Канади в Україні Даніель Карон під час зустрічі із заступником розділу Центральної виборчої комісії Андрієм Магерою.

Посол відзначив, що делегація здійснюватиме довгострокове спостереження за ходом виборчого процесу аж до можливого проведення повторного голосування і офіційного оголошення результатів виборів. Крім того, по словах Карона, подібні наміри є і у неурядових міжнародних громадських організацій, зокрема таких, як канадсько-український конгрес, канадсько-українська фундація.

Також, відзначив посол, передбачається, що під егідою ОБСЄ здійснюватимуть відповідну місію 75 представників Канади, зокрема члени дипкорпусу.

У свою чергу замглави ЦВК проінформувала, що необхідні документи щодо реєстрації офіційних спостерігачів іноземні держави і міжнародні організації можуть подавати до 9 січня 2010 року.

При цьому посвідчення офіційних спостерігачів дає можливість здійснювати спостереження впродовж всього періоду організації проведення виборів президента України.

Як повідомлялося, президент України Віктор Ющенко вніс до Верховної ради проект закону про проведення усіх місцевих виборів за мажоритарною виборчою системою.

Читайте також:

Ющенко вніс до Ради законопроект про вибори за мажоритарною системою

Російський виборчком не запросили на українські вибори

За виборами в Україні будуть стежити 13 російських спостерігачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: