Канадський посол спростував введення безвізового режиму з Україною

За словами Ващука, йдеться лише про вдосконалення візового режиму.

Україна і Канада почали переговори щодо удосконалення візового режиму, а не про введення безвізового.

Про це заявив посол Канади в Україні Роман Ващук в ефірі одного з каналів, пише "Інтерфакс-Україна".

"Я б трохи по-іншому висловився. Ми починаємо діалог про природу нашого візового режиму. Ми намагаємося вдосконалити ті інструменти, які маємо", - наголосив він.

Ващук зазначив, що Канада видає українцям візи терміном до 10 років, водночас громадянам Болгарії та Румунії досі потрібні візи для відвідування Країни кленового листа.

"Природа нашого законодавства, природа нашого міграційного законодавства є такою, що тут йде мова про спрощення, вдосконалення, але не про перехід протягом наступного року до якогось безвізового режиму", - додав посол.

Нагадаємо, під час візиту глави канадського уряду Джастіна Трюдо до України було підписано документ про запровадження зони вільної торгівлі між державами. Спецрежим передбачатиме зняття торгових обмежень і повне скасування торгових мит на основні групи товарів протягом пільгового періоду 3-7 років. Зокрема, після набуття чинності скасовуються торгові мита на рибу, зернові, вина, соки, хлібобулочні вироби, а також на одяг, металопродукцію, комплектувальні та електротехніку. Протягом 3-7 років скасовуються мита на ряд агропродукції, а також будівельні матеріали, продукцію машинобудування, включаючи комплектуючі до літаків, автомобілі та трактори.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: