Канал "1+1", IQ Production і студія Yellow, Black and White розпочали виробництво серіалу "Мамочки"

Дата публікації
Перегляди
2709
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Канал "1+1", IQ Production і студія Yellow, Black and White розпочали виробництво серіалу "Мамочки"

Головні героїні картини – Олена Ніколаєва, Світлана Колпакова та Олександра Буличова

В основі комедії "Мамочки" лежить історія про те, як різко змінюється життя після 30.

У Києві "Sister's production" спільно з Yellow, Black and White та IQ Production на замовлення телеканалу "1+1" розпочали виробництво комедійного серіалу "Мамочки".

Продукт буде складатися з 20 серій по 24 хвилини. Генеральними продюсерами картини виступили Едуард Ілоян, Віталій Шляппо, Олексій Троцюк, Денис Жалинський і Олександр Ткаченко, а креативними продюсерами – Віктор Медведський, Сергій Атрощенко.

"Ми давно знаємо наших колег з Yellow, Black and White та IQ Production за рядом інших успішних проектів. Над новим серіалом працює інтернаціональна команда професіоналів, а сама історія і проблеми, які в ній підіймаються, є зрозумілими та близькими для телеглядачів багатьох країн" - повідомив генеральний директор групи компаній "1+1 медіа" Олександр Ткаченко.

Зйомки серіалу спільного виробництва відбуваються у Києві та Москві.

"Для "Sister's production" робота над "Мамочками" - не перший досвід Coproduction. Ми знаємо, що Coproduction – це завжди виклик. Багато сторін – багато думок. Але ми раді бути причетними до виробництва цього продукту. Всі учасники проекту зійшлися на думці, що телебаченню зараз особливо не вистачає легких життєвих комедій про батьківство та жіночий світ. Ця тема універсальна і близька практично кожному, незалежно від віку, соціального статусу або життєвих принципів", - вважають в команді "Sister's production".

В основі комедії "Мамочки" лежить історія про те, як різко змінюється життя після 30, коли на зміну нічним вечіркам приходять підгузки.

"На тему "жіночого світу" було створено велику кількість телевізійних творів, у тому числі геніальні "Секс у великому місті" і "Відчайдушні домогосподарки". Тим не менш, новий час дає нових героїв (у нашому випадку героїнь), і ми вирішили по-своєму поглянути на цю тему", - говорить креативний продюсер Віктор Медведський.

Головні героїні картини – три подруги Аня, Юля і Віка, ролі яких виконують актриси Олена Ніколаєва, Світлана Колпакова та Олександра Буличова.

Аня – новоспечена мама десятимісячного сина, яка тільки починає стикатися з проблемами материнства та подружнього життя. Іноді здається, що, якби не поради подруг, вона б збожеволіла від безпорадності.

Юля – мати трьох дітей, яку настільки сильно поглинає сімейний побут, що на себе давно немає ні сил, ні часу. Вважає, що знає абсолютно все про дітей, чоловіків і стосунках.

Віка – самотня дівчина "в пошуку".

"Аня – молода мама, яка щодня стикається з проблемами материнства. Якоюсь мірою її можна назвати "божевільною матусею". Я дуже добре розумію свою героїню, оскільки сама в житті пройшла через це", - розповідає Олена Ніколаєва (Аня).

"Моя героїня – мати трьох дітей, у якої четвертою дитиною є чоловік. І всі питання в своїй сім'ї вона змушена вирішувати сама. Але найцікавіше, що їй це подобається. Мені імпонує мій персонаж тим, що, незважаючи на домашні клопоти, вона не позбавлена професійних амбіцій і знаходить в собі сили боротися за право займатися улюбленою справою, виживаючи в цьому непростому світі", - розповідає Світлана Колпакова (Юля).

"Віка - вражаюча жінка. Дивувати глядача вона буде мало не щомиті. Наполегливості та напористості моєї героїні можуть позаздрити багато людей, в тому числі і я. На шляху у Віки досить часто зустрічаються труднощі і перешкоди, але вони її не ламають, а навпаки роблять сильною. Головною метою моєї героїні є створення сім'ї. До вибору єдиного супутника життя Віка підходить досить ретельно і вишукано. Діє за принципом: "в бою всі засоби хороші", - додала Олександра Буличова (Віка).

Дата публікації
Перегляди
2709
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація