Кандидат в губернатори США, який бомжував в Україні, знайшов своє кохання

Кандидат в губернатори США, який бомжував в Україні, знайшов своє кохання

Кері Долего / Фото: Сегодня

Американець Кері Долего, якого знайшли в Чернівцях серед бомжів, зустрівся зі своєю коханою.

Кандидат в губернатори штату Аризона Кері Долего, який жив в Україні у злиднях заради пошуку коханої дівчини, все-таки домігся свого.

За словами американця, спочатку він приїхав у Севастополь, де знімав квартиру і жив на заощадження. Одного разу вони закінчилися, а зняти гроші з пенсійної картки Керрі не зміг - вона виявилася заблокованою. У США у Керрі двоє синів і донька, яких він виховував один після розлучення з дружиною.

"Я не хочу вішатися їм на шию. Я попросив їх лише допомогти розморозити рахунок", - заявив Долего, відповідаючи на питання, чому не звернувся по допомогу до дітей, пише "Сегодня".

До того моменту, за словами Керрі, він уже кілька місяців листувався з чернівчанкою Юлією.

"Ми списалися з Юлією і домовилися, де і коли зустрінемося в Чернівцях. Але в обумовлений час вона так і не прийшла. Моя кохана - хірург, і я тоді подумав, що вона, можливо, підписала контракт з якоюсь гуманітарною місією по типу "Лікарі без кордонів". Тому й не змогла мене зустріти. А за допомогою поліції я її шукати не хотів - не хочу, щоб фото моєї коханої було в списку тих, кого розшукує міліція. Вирішив почекати, поки вона мене сама знайде", - пояснив Долего.

Американець залишився жити на вокзалі, ччекаючи на свою мрію.

"Кілька тижнів я їв смажені пиріжки і спав на холодній підлозі або асфальті. Я шокований вашої поліцією - вони часто проганяли мене і моїх українських друзів з вокзалу. Доводилося ночувати на вулиці. Я сам півжиття пропрацював в поліції і знаю, що вони повинні були б допомагати людям, а не штовхати їх у яму", - жаліється Долего.

Після того, як американця знайшли і стала відома його історія, ту саму дівчину, яку він так відчайдушно шукав, також вдалося розшукати. 14 листопада Юля і Кері зустрілися.

Дівчина розповіла, що з Керрі через інтернет не спілкувалася і що стала жертвою інтернет-аферистів.

"Якось я зареєструвалася на сайті знайомств. На той аккаунт я не заходила місяці два. Якось, правда, спробувала зайти, але виявилося, що там змінено пароль. Я й забула про той акаунт. А позавчора мені зателефонував невідомий чоловік і сказав, щоб я пішла в лікарню до людини, яка мене там чекає. Він пояснив, що здійснював листування від мого імені і що там все серйозно - ледь не дійшло до весілля. Чоловік дуже вибачався, пропонував гроші. Мені стало шкода Керрі, і я прийшла", - повідомила Юля.

Фотографуватися струнка блондинка навідріз відмовилася. Але все ж сказала, що Кері їй сподобався як людина.

"Мені його дуже шкода. Ми домовилися, що продовжимо спілкування. Не знаю, чи буде між нами щось надалі, але ж не кожен піде на такий ризик заради любові", - підсумувала дівчина.

Читайте також:

У Росії проаналізували добробут громадян: багаті - багатіють, бідні - біднішають

Луганські селяни поскаржилися Януковичу, що Азаров робить їх кріпаками

Через бідність мати пошматувала сина ножем і намагалася накласти на себе руки

За рік правління Януковича збідніли понад 60% українців

Колишній кандидит в губернатори штату Арізона приїхав в Україну одружуватись

Колишній кандидит в губернатори штату Арізона приїхав в Україну одружуватись

Повʼязані теми:

Наступна публікація