Кандидат в президенти Противсіх намагався вигнати "баранів із влади"

Противсіх біля ЦВК виганяв "баранів із влади" з літерами "Я" та "Ю".

Прихильники кандидата на пост президента України Василя Противсіх біля будівлі Центральної виборчої комісії "виганяли баранів із влади".

На акцію зібралося близько 130 молодих людей – прихильників Противсіх.

На площу біля ЦВК привезли близько 20 баранів, на яких були прикріплені літери "Я" та "Ю". Крім того, учасники акції тримали у руках гасла: "Геть баранів з влади!", "Злочинців – за грати, а баранів – гнати!".

Крім того, сам Противсіх імпровізовано виганяв "баранів із влади" за допомогою мітли.

"Злодіїв із влади треба виганяти і дати місце молодим професійним, які будуть дбати про Україну, будуть працювати для українського народу, а не для своєї кишені. Якщо можна було б, то я впевнений, що ці молоді люди можуть баранів відігнати за межі нашої держави. Мі зі злодіями визначилися: або у Воркуту, або на Колиму, а тих, що найбільше вкрали – за грати. І хай відповідають. А їхні маєтки віддамо людям – дітям, ветеранам", - сказав Противсіх.

Крім того, він повідомив, що як кандидат у президенти виступає проти продажу землі. На його думку, землю потрібно надавати у довічну оренду з правом наслідування.

Раніше Противсіх відзначився ще однією неординарною акцією. Прихильники кандидата розвісили на декількох пам’ятниках у Києві шарфи з написами "Проти всіх".

Шарфи були вдягнені на пам’ятники Михайлу Грушевському, Олександру Пушкіну, Костянтину Ушинському, Леоніду Бикову, засновникам Києва, а також на танк.

Читайте також: 

Симоненко вирішив не йти на дебати "з якимись там Лупанами"

Противсіх змусив пам'ятники агітувати за себе

Передвиборна програма Василя Противсіх

ВідеоПротивсіх намагався вигнати "баранів із влади"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: