Кандидатам у президенти дали час до 13 листопада

З 19 жовтня до 13 листопада будуть реєструвати кандидатів у президенти. ЦВК вважає, що цього терміну більш ніж достатньо.

Реєстрація кандидатів у президенти триватиме з 19 жовтня по 13 листопада включно.

Про це на прес-конференції заявив заступник голови ЦВК Андрій Магера.

Він, зокрема, зазначив, що виборчий процес розпочинається 19 жовтня 2009 року, а голосування відбудеться 17 січня 2010 року.

За словами Магери, термін реєстрації кандидатів у президенти досить тривалий і достатній для того, щоб всі бажаючі змогли вчасно надати необхідні документи.

Відповідаючи на запитання щодо підстав для відмови у реєстрації, Магера зазначив, що найчастіше кандидати самі звертаються до ЦВК з проханням зняти їх з реєстрації.

Інші підстави, за його словами, визначені законом і стосуються, зокрема, наявності у кандидати в президенти судимості, рішення суду про втрату кандидатом дієздатності чи відсутність громадянства України тощо.

У будь-якому випадку, запевнив Магера, ЦВК буде керуватись виключно законодавством, приймаючи рішення про реєстрацію того чи іншого кандидата у президенти.

А от передвиборча реклама вже давно почалася. Так, наприклад, лідер комуністів Симоненко  наголосив, що всі відомі кандидати у президенти - Віктор Ющенко, Віктор Янукович, Юлія Тимошенко та Арсеній Яценюк – є технічними кандидатами.

"Вони є технічними кандидатами, бо на їх майбутню діяльність є технічне замовлення і вже видані гроші", - наголосив Симоненко.

За його словами, за КПУ не стоять олігархи, отже Симоненко не є технічним кандидатом.

Читайте також:

Ющенко оскаржив у КС поправки до закону про вибори президента

Закон про вибори президента набув чинності

Литвин: Президентські вибори можуть бути зірвані

Литвин підписав закон про вибори президента

ВідеоМагера про реєстрацію кандидатів у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: