Кандидатам у президенти не вистачає грошей на вибори

Комітет виборців зауважив, що майже всі кандидати на найвищу державну посаду почали згортати фінансування своїх виборчих програм.

Практично всі кандидати у президенти почали згортати фінансування своїх передвиборних програм, заявив глава Комітету виборців України Олександр Черненко.

"Вибори зараз майже не фінансуються. Той сплеск і білбордів, і наметів, що ми бачили на початку кампанії, зараз пригальмувався", - сказав він.

Крім того, за інформацією глави правління КВУ, у штабах деяких кандидатів почалися затримки з виплатою заробітної плати.

На думку Черненка, це пов'язано з тим, що кандидати вирішили не витрачатися на кампанію, як це було завжди, а акумулюють кошти на день голосування і підрахунок голосів, вкладають усі ресурси в програми, що стосуються дня виборів.

"Більш того, центральні штаби - ніколи такого не було - переклали фінансування ведення виборчої кампанії на місцях на місцеві свої осередки і на місцевий бізнес", - додав Черненко.

Нагадаємо, раніше екс-керівник КВУ, заступник глави Секретаріату президента Ігор Попов заявляв, що на виборах готується масштабний підкуп виборців.

За словами чиновника, один голос під час виборів буде коштувати приблизно 100 доларів.

Читайте також:

СП: голос на виборах буде коштувати 100 доларів

Теледебати між кандидадами в президенти стартують 4 січня

Янукович готовий до фальсифікацій і "не залишить Тимошенко шансів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: