Кандидатів у президенти поділили на пари для участі в дебатах

13 кандидатів у президенти розбили на 6 пар. 14 січня пройде окремий виступ Сергія Ратушняка.

Центральна виборча комісія визначила шість пар кандидатів у президенти для участі у телевізійних дебатах за державні кошти. Таке рішення було прийнято на засіданні ЦВК 15 грудня.

Зокрема, 4 січня 2010 року в ефірі Першого національного телеканалу пройдуть теледебати між кандидатами Юрієм Костенком та Сергієм Тігіпком, 5 січня – між Анатолієм Гриценком та Олександром Пабатом, 11 січня – між Людмилою Супрун та Інною Богословською, 12 січня – між Олександром Морозом та Олегом Тягнибоком, 13 січня – між Петром Симоненком та Олегом Рябоконем, 15 січня – між Михайлом Бродським та Василем Противсіх.

14 січня пройде окремий виступ Сергія Ратушняка, у якого немає пари в зв’язку з тим, що тільки 13 кандидатів у президенти погодились брати участь у теледебатах.

Як повідомив під час засідання ЦВК голова комісії Володимир Шаповал, кожна пара кандидатів у президенти матиме 60 хвилин для проведення теледебатів. У разі, якщо один з кандидатів у президенти відмовиться від участі у теледебатах, тому кандидату, з яким він мав брати участь, буде віддано 30 хвилин прямого ефіру для виступу. Зокрема, Ратушняк також буде мати 30 хвилин для виступу у прямому ефірі.

Нагадаємо, від участі в теледебатах напередодні першого туру президентських виборів відмовилися Віктор Ющенко, Віктор Янукович, Юлія Тимошенко, Володимир Литвин та Арсеній Яценюк.

Читайте також:

Ющенко, Тимошенко, Янукович і Яценюк відмовилися від теледебатів

Майже половина українців не вірить у чесні вибори

Більшість українців погодиться з фальсифікацією результатів виборів

Янукович відривається від Тимошенко у президентських перегонах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: