Кандидатів в президенти закликали допомогти онкохворим дітям

Благодійна організація "Ресурсний центр "Щирі серця Донбасу", що допомагає онкохворим дітям звернулася до кандидатів в президенти.

Донецька обласна благодійна організація "Ресурсний центр "Щирі серця Донбасу", звернулася з відкритим листом до кандидатів на пост президента України з проханням надати матеріальну допомогу онкохворим дітям.

У зверненні до кандидатів говориться: "У Ваших передвиборних заявах дуже багато уваги приділяється Програмі охорони здоров'я громадян України. Закликаємо кожного з Вас, не чекаючи результату виборчої кампанії, вже зараз зробити реальні кроки в цьому напрямі - на ділі довести спроможність Ваших обіцянок перед лицем всього українського суспільства".

Благодійна організація зазначає, що ресурсний центр "Щирі серця Донбасу" реалізує "Регіональну добродійну програму "Жажда жизни", метою якої є збір засобів для онкохворих дітей Донбасу, які потребують екстреної медичної допомоги.

В зв'язку з цим організація звертається до кандидатів в президенти з пропозицією підтримати проект, пожертвувавши грошову суму, яку вважають для себе можливою і увійти до складу його Опікунської Ради.

"Ми вважаємо, що подібні соціальні проекти, є актуальними незалежно від того, в якому стані перебуває держава: передвиборному, кризовому або ще якомусь, оскільки та категорія наших з Вами співгромадян, на яких вона направлена, не мають можливості чекати коли все, нарешті, нормалізується – хвороби потрібно лікувати вчасно, тим більше, коли йдеться про дитячу онкологію. Виражаємо надію, що в особі кожного з Вас ми придбаємо активного прихильника даною, важливою з соціальної точки зору, програми. У Вас є можливість на ділі підтвердити, що здоров'я нації для Вас є найбільш пріоритетним в переліку першорядних державних завдань", - говориться в зверненні.

Зі свого боку організатори зобов'язалися надати повний звіт про хід збору засобів і всі витрати, здійснені з перерахованих пожертвувань, зокрема через засоби масової інформації.

Реквізити:

Гривневий: 26000000563627
Валютний (USD): 26004000563786
Банк: ПАТ "Універсал Банк" м. Київ, МФО 322001
Отримувач: Донецька обласна благодійна організація "Ресурсний центр "Щирі серця Донбасу", ЄДРПОУ 36810458

_____________________________________________
 

Ресурсний центр "Щирі серця Донеччині" - некомерційна недержавна організація, в основі діяльності якої лежить фандрайзінг - система заходів, направлених на привертання уваги суспільства, спонсорів і потенційних грантодавців до необхідності об'єднання розрізнених фінансових, матеріальних і людських ресурсів з метою їх напряму для підтримки розробленого або діючого проекту, що має велике соціально-економічне значення для регіону і створює сприятливіші умови для соціального і економічного розвитку суспільства.

Детальніше про діяльність РЦ "Щирі серця Донбасу" ви можете дізнатися на Інтернет-сторінці організації

Читайте також:

Школярі з Київщини передали онкохворим дітям харчі (відео, оновлено)

Онкохворих дітей залишили без ліків (відео)

Концерт МакКартні зібрав 3 млн. грн. для дитячого онкоцентру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: