Ющенко розгляне кандидатуру Тарасюка на пост голови МЗС

Cам Тарасюк до можливості свого призначення міністром ставиться прохолодно.

Парламентська коаліція направила президенту Віктору Ющенку звернення щодо внесення до Верховної ради подання про призначення міністром закордонних справ Бориса Тарасюка.

Про це повідомляє прес-служба фракції "Наша Україна - Народна самооборона".

"Коаліція депутатських фракцій у Верховній раді звертається до Вас, відповідно до частини восьмої статті 83 Конституції України, з пропозицією внести до Верховної ради подання про призначення Міністром закордонних справ Тарасюка Бориса Івановича", - йдеться в зверненні.

"Жодним чином не заперечуючи Ваше конституційне право на прийняття остаточного рішення щодо внесення до Верховної ради подання про призначення тієї чи іншої кандидатури на посаду міністра закордонних справ, коаліція висловлює сподівання на конструктивну співпрацю з Вами з питань визначення гідної кандидатури на згадану посаду та забезпечення позитивного голосування щодо її призначення Верховною радою України", - наголошується в документі.

Така співпраця президента та парламентської коаліції сприятиме побудові ефективної системи державної влади, забезпеченню національних інтересів в зовнішній політиці нашої держави, вважають в коаліції.

Коаліція переконана: кандидатура Тарасюка "відповідає вимогам, які ставляться до керівника зовнішньополітичного відомства в цей непростий для України час; його високий професіоналізм, досвід та відданість інтересам України сприятимуть проведенню Україною ефективної зовнішньої політики, формуванню гідних відповідей на численні зовнішньополітичні виклики, які стоять перед державою".

Звернення підписали: від депутатської фракції Блоку Юлії Тимошенко - Іван Кириленко, від депутатської фракції "Наша Україна - Народна Самооборона" - Микола Мартиненко, від депутатської фракції Блоку Литвина - Ігор Шаров.

Зазначимо, сам Тарасюк до можливості свого призначення міністром ставиться прохолодно. Він сумнівається, що зможе нормально працювати в Міністерстві закордонних справ. Тарасюк пояснив, що така робота малоймовірна у зв’язку з тим, що глава Секретаріату президента Віктор Балога "роздає політично вмотивовані вказівки МЗС".

Борис Тарасюк вже обіймав посаду міністра закордонних справ з лютого 2005 року по лютий 2007 року.

3 березня Верховна рада звільнила з поста глави МЗС Володимира Огризка.

Читайте також:

Тарасюк не хоче бути міністром закордонних справ

БЮТ готовий повернути Огризкові посаду

Огризко попросив Ющенка більше не робити його міністром при Тимошенко

Коаліція висуватиме Тарасюка на пост голови МЗС

ВідеоТарасюка на пост голови МЗС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: