Карантин через коронавірус в Україні: понад сотню українців застрягли на Шрі-Ланці

Дата публікації
Перегляди
11к
Карантин через коронавірус в Україні: понад сотню українців застрягли на Шрі-Ланці

ТСН.ua

Людей привезли в аеропорт і змусили чекати.

На Шрі-Ланці застрягли 105 українців, які не можуть повернутися до України через запровадження карантину узв’язку з можливим поширенням коронавірусу.

Про це ТСН.ua повідомили самі заручники ситуації.

За словами людей, український оператор Join UP під приводом, що українців заберуть із відпочинку "виманив із готелів і привіз до аеропорту". Проте на стійці реєстрації українцям відмовили в перельоті до України.

ТСН.ua

Наразі, запевняють туристи, оператор не виходить на зв'язок з ними і не надає інформацію про подальші дії. Посольство Індії також не відповідає на звернення вже добу. Людям не дозволяють залишати країну і повернутися додому, пропонують залишатися на острові власним коштом.

Тим часом ТСН.ua стало відомо, що насправді українців на Шрі-Ланці набагато більше - приблизно тисяча осіб. Частина з них поміняли квитки на квітень, коли має закінчитися карантин.

Українці звернулися до президента Володимира Зеленського з проханням вирішити ситуацію і повернути їх додому.

Українці застрягли на Шрі-Ланці

Українці застрягли на Шрі-Ланці

Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

16 березня у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус.