Карантин можуть ввести і в інших регіонах України

Київська, Полтавська, Одеська, Вінницька і Чернігівська області опинилися під загрозою карантину. Оголошено карантин буде у разі переходу епідемічного порогу.

Міністерство охорони здоров’я не виключає оголошення карантину і в інших регіонах України, у разі переходу епідемічного порогу.

Про це заявив головний санітарний лікар України Олександр Біловол, виступаючи на нараді під керівництвом Президента України Віктора Ющенка, присвяченій протиепідемічним заходам у боротьбі з грипом.

"У разі подолання порогу, карантинні заходи поширюватимуться ще на низку регіонів", - сказав він.

При цьому Біловол додав, що це можуть бути Київська, Полтавська, Одеська, Вінницька і Чернігівська області.

Крім того, головний санітарний лікар повідомив, що у Львівської області за останні кілька днів дещо стабілізувалася ситуація захворюваності грипом.

Нагадаємо, раніше головний державний лікар Біловол заявив, що вакцинація проти свинячого грипу почнеться лише по закінченню всіх клінічних випробувань.

Мер Києва Леонід Черновецький звернувся до прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з проханням дати доручення головному державному санітарному лікареві України про оголошення карантину в Києві.

Згідно з останніми даними МОЗ, в Україні в результаті епідемії грипу і ОРВІ померло 86 осіб, а кількість хворих досягла 478 тисяч. Крім того, Міністерство охорони здоров’я заявило, що в Україні зафіксовано шість випадків смерті від вірусу грипу А/H1N1, лабораторно підтверджено 17 випадків захворювання.

Нагадаємо також, що у п’ятницю в Україні підтвердилися перші випадки захворювання свинячим грипом. Після цього Кабінет міністрів ввів карантин у дев’яти західних областях.

Читайте також:

Черновецький попросив оголосити у Києві карантин

Кількість жертв епідемії грипу в Україні наблизилася до 100

У Києві введено карантин: епідемія грипу розпочнеться в понеділок

В Україні введено карантин і обмежено пересування між областями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: