Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Карантин завдає більшої шкоди, ніж коронавірус — фінансовий аналітик

До 50% українців можуть втратити роботу внаслідок карантину.

Через запроваджені карантинні заходи, що призупинили або ускладнили умови роботи бізнесу, багато українців можуть втратити основний заробіток.

Про це в ефірі політичного токшоу "Право на владу" заявив фінансовий аналітик, керівний партнер інвестиційної компанії Capital Times Ерік Найман.

"Уже постраждали співробітники, які працювали на так званій тимчасовій роботі — в сервісі. Думаю, що до 20—25% українців можуть бути звільнені, а може, навіть, і до 50%. Або ж їх переведуть у тимчасову відпустку. Все залежить від карантину.  Моя думка і думка моїх підписників: карантин наносить більшу шкоду, ніж коронавірус. Фактично зараз це і відбувається. Карантин нині вбиває економіку, робочі місця, бюджет, медицину", — вважає Найман.

Напередодні в МОЗ повідомили про 196 виявлених випадків захворювання коронавірусом в Україні. 

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції