"Карантин – не канікули". Дружина Зеленського та відомі жінки України записали поради для мам

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У ролику вони розповідають, що робити із дітьми вдома і як дотримуватися правил гігієни.

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у зніманні відео з порадами для мам, які перебувають вдома із дітьми через коронавірусний карантин. Ролик опублікувало Міністерство охорони здоров’я.

У відео Олена Зеленська наголошує, що мама має бути прикладом для дитини та розповідає, як правильно мити руки.

Окрім неї у ролику знялися також відомі українські ведучі та мами – Катерина Осадча, Маша Єфросініна та Олена Фроляк. Є на відео і професійні поради для мам від лікарки-педіатра.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції