Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Карантин в Україні: на АЕС запровадили безпрецедентні заходи безпеки

На АЕС запровадили безпрецедентні заходи безпеки: обмежили в'їзд немісцевих, на дорогах розмістили блок-пости.

Безпрецедентні заходи безпеки на українських АЕС. На в'їздах до Енергодара, Вараша, Южноукраїнська та Нетішина обмежили в'їзд немісцевих, на дорогах розмістили блок-пости. Самих працівників станцій розселяють у готелях, аби вони менше контактували з сусідами та рідними, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Заходи безпеки тут справді безпрецедентні. В Енергодарі ізолювали весь оперативний персонал атомної станції. Людей забезпечили захисними масками та рукавичками, а також зобов'язали проходити щоденний медичний огляд. Крім того, багатьом довелося тимчасово змінити місце проживання.

"Виділено оперативний персонал, критичний персонал для роботи станції. Виділені вони в окремий режим праці і побуту. Розміщені люди у в профілакторії і готелі", - каже генеральний директор ОП «Запорізька АЕС” Петро Котін.

Йдеться передусім про фахівців, які прямо відповідають за безперебійну роботу енергоблоків. Це абсолютно логічно, адже на АЕС працюють спеціалісти найвищої кваліфікації, і якщо епідемія пошириться серед них, то знайти їм адекватну заміну просто за оголошенням буде неможливо.

Відео Безпрецедентні заходи безпеки: в Енергодарі ізолювали весь оперативний персонал атомної станції

Безпрецедентні заходи безпеки на українських АЕС. На в'їздах до Енергодара, Вараша, Южноукраїнська та Нетішина обмежили в'їзд немісцевих, на дорогах розмістили блокпости. Самих працівників станцій  розселяють у готелях, аби вони менше контактували з сусідами та рідними. Чи справді атомники застосували надзвичайні заходи безпеки і як надовго – дивіться у прямому включенні. Більше про коронавірус в Україні 

Безпрецедентні заходи безпеки: в Енергодарі ізолювали весь оперативний персонал атомної станції

Заходи безпеки посилили й в інших регіонах. Наприклад, Рівному на час карантину на атомній станції ізолювали прохід на робочі місця, а працівників возять на роботу за окремим маршрутом. Всіх намагаються якомога швидше забезпечити масками.

В Енергодарі зробити це обіцяють до понеділка і від цього часу відсутність маски розглядатимуть як порушення трудової дисципліни.Також всім працівникам заборонили будь-які відрядження.

Усі наради перевели в онлайн-режим. Будемо сподіватись, що ці заходи виправдають себе. Принаймні, поки про випадки зараження людей у містечках атомників інформації немає.

Кореспондент ТСН Яків Носков.

Залиште свій коментар

Вибір редакції