Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Карантин в Україні: стратегічний персонал атомних електростанцій повністю ізолювали від суспільства

Люди житимуть у готелях чи будинках відпочинку і доправлятимуться на роботу окремими маршрутами.

Через пандемію нового коронавірусу на українських атомних електростанціях ізолювали оперативний  персонал. Працівників, яких вважають "критично важливими", розмістили у готелях та забезпечили їх засобами індивідуального захисту, йдеться у ТСН.16:45.

У Рівному на час карантину ізолювали прохід на робочі місця, аби працівники не контактували один із одним. Возитимуть їх на роботу також за окремим маршрутом, а в готелі, де вони житимуть, проводитимуть дезінфекцію.

У Нетішині на Хмельниччині обмежили в’їзд гостей з областей, де є спалахи коронавірусу. У Вараші на Рівненщині, немісцевих беруть у список, який передають медикам. Усі наради відбуваються в онлайн-режимі.

На Запорізькій атомній весь персонал до понеділка мають забезпечити захисними масками. Їхнім пошивом опікується спеціальний підрозділ. Відсутність захисту розглядатимуть як порушення трудової дисципліни.

Усіх працівників, які відповідають за безперебійну роботу енергоблоків, також розселили по профілакторіях та будинках відпочинку. 

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції