Карасьов: фінансову кризу вирішать вибори

Політолог впевнений, що дострокові вибори Ради в будь-якому разі відбудуться.

Для того, щоб вирішити кризові явища в політиці та економіці Україні, необхідно провести дострокові вибори Верховної ради.

Верховна рада
УНІАН
Експерт впевнений, що за нинішнього парламенту Україна жодної кризи не вирішить
Таку думку в коментарі ТСН.ua висловив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Політолог впевнений, що ВР має ухвалювати щонайменше два законопроекти - спрямовані проти фінансової та політичної криз. "Оскільки є економічна і політична кризи, потрібно приймати або два законопроекти антикризові, політичний і економічний, або один закон, щоб було запропоновано антикризові заходи не тільки у фінансовій, але й у політичній сфері. Це закон про фінансування виборів", - наголосив він.

"Можна наухвалювати купу законів антикризових у фінансовій сфері, але якщо не буде державного управління, ці закони ні до чого не призведуть", - також зазначив експерт.

За словами Карасьова, в разі, "якщо не буде відкрита можливість виборів, як засіб вирішення політичної кризи, будуть знайдені інші рішення, більш серйозні"

"Потрібно шукати більш радикальні заходи. Відставка уряду, формування нового. Ситуація не може продовжуватися, коли уряд не має більшості в парламенті, парламент непрацездатний, а країна чекає на антикризові заходи. Закон – це тільки можливість для антикризових заходів. Для того, щоб вони були реалізовані, потрібно, щоб були відновлені державно-політичні механізми управління", - додав політолог.

Нагадаємо, сьогодні Раду знову заблокували через непорозуміння навколо фінансування дострокових парламентських виборів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: