Карасьов: ніякої коаліції в Раді не буде

На Україну, вважає політолог, таки очікують дострокові парламентські вибори. Десь у лютому.

Верховна рада не обере собі нового спікера і не створить коаліції.

Таку думку в коментарі ТСН.ua висловив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Акція протесту профспілок
УНІАН
Експерт вважає що на повалення уряду Тимошенко Партія регіонів може спрямувати робітників Східної України
"Маневри (навколо створення коаліції - ТСН.ua) навряд чи задовольнять Юлію Тимошенко. Їй нікуди дітися. Вона не може вести публічні переговори з "Нашою Україною" і Литвином, і відмовитися від публічних намірів формувати так звану "демократичну коаліцію" (теж не може - ТСН.ua), - зазначив він.

Створення коаліції з "Нашою Україною - Народною самообороною" прем'єра теж, скоріш за все, не влаштує. В цьому випадку вона "отримає сильні не тільки парламентську, але й соціально-політичну опозицію Партії регіонів і робітничого руху Сходу України".

"Якщо буде створена демократична коаліція, Партія регіонів йде в опозицію, причому жорстку, серйозну, соціальну. І починає працювати на повалення уряду Тимошенко", - прогнозує експерт.

"Тому не буде ні тієї, ні іншої коаліції будуть вибори. Починають всі, в тому числі Блок Юлії Тимошенко, готуватися до виборчої кампанії. Якщо указ президента (про вибори - ТСН.ua) буде десь між 16-20 числами грудня, (час голосування - ТСН.ua) - це кінець лютого", - додав політолог.

Нагадаємо, сьогодні про намір формувати парламентську коаліцію з БЮТ і Блоком Литвина заявили депутати від фракції НУ-НС. Раніше обговорювалося створення більшості Блоком Тимошенко і Партією регіонів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: