Карасьов: вибори будуть перед Новим роком

Експерт вважає, що через новорічні свята перевибори Ради взагалі можуть зірватися.

Дострокові парламентські вибори в Україні відбудуться не пізніше 21 грудня, вважає директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Блокування трибуни ВР
УНІАН
Політолог впевнений, що вибори відбудуться у грудні, незважаючи на блокування трибуни ВР
У коментарі ТСН.ua він зазначив, що до цього часу ВР має ухвалити зміни до бюджету, необхідні для проведення голосування.

"Якщо Партія регіонів погоджується на вибори, зміни до держбюджету можна ухвалити і не в залі Верховної ради, а в іншому місці. В тій же ВР зібратися і ухвалити. Вже такі прецеденти в Україні були", - зазначив політолог.

В той же час, він впевнений, що голосування може зірватися через низьку явку виборців, спричинену близькістю новорічних свят. Карасьов наголосив, що "в цьому зацікавлена тільки Юлія Тимошенко".

"Тоді вибори будуть визнані недійсними, і вона отримає додатковий серйозний доказ того, що була права, що вибори нікому не потрібні. В такій ситуації вона виграє політично. Це не в інтересах ні Партії регіонів, Віктора Януковича, ні тих сил, які орієнтуються на президента", - додав експерт.

Нагадаємо, сьогодні депутати від БЮТ заблокували роботу Верховної ради. Перед цим Віктор Ющенко переніс дату дострокових парламентських виборів з 7 на 14 грудня.

За словами президента, він поновив роботу парламенту, зокрема, для того, щоб депутати ухвалили законопроекти, необхідні для проведення виборів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: