"Караванський вбивця" мав при собі ключі від іномарки і гроші, але за вкрадене не заплатив

"Караванський вбивця" мав при собі ключі від іномарки і гроші, але за вкрадене не заплатив

Павло Феденков знайшов у "караванського стрільця" зарядку для телефону / Фото: ТСН.ua

Слова про виклик міліції стали причиною стрілянини.

Убивця трьох охоронців київського ТРЦ "Караван" міг їздити на автомобілі Toyota.

Про це у сюжеті програми "Гроші" повідомив колишній охоронець торгового центру Павло Феденков, якому вдалося вижити в перестрілці.

За його словами, в кімнаті, де проводився допит, злочинця попросили показати свої кишені, в яких були вкрадені в супермаркеті товари.

"Він (вбивця) сказав, що за все заплатив. Попросили чек. Він почав діставати чек. Виставив ключі, гаманець. На що Бурчак (охоронець) йому сказав: "Гроші та ключі можете тримати при собі, нас це не цікавить". Ми побачили ключі від Toyota. Значок тойотівський", - повідомив Феденков.

Цей факт міліція досі тримає в секреті. Зокрема, дружина Ярослава Мазурка Людмила повідомляла, що у них не було авто.

"Вова йому сказав, що ви взяли зарядний пристрій: "Де ви його поклали, в залі, може? Де ви його поділи?" Він дістав зарядний пристрій і поставив на стіл, віддав нам. Потім прийшов начальник охорони і Діма прийшов. І вже начальник: "Ви не все виклали!". Ось тоді він дістав шкарпетки. Він не обурювався, нічого взагалі не говорив", - зазначив екс-охоронець.

При цьому флешки, про яку майже рік твердили ЗМІ, не було. Вбивця вкрав зарядний пристрій і спокійно дістав потім при обшуку з кишені. Він також мав при собі гроші, але оплатити вкрадене відмовився.

"Йому запропонували оплатити товар, на що він сказав: "Я нічого оплачувати не буду". Начальник сказав Вові викликати міліцію, і тоді почав виходити", - згадав Павло Феденков.

Охоронець, який вижив під час стрілянини в "Каравані", дав перше телевізійне інтерв’ю

Охоронець, який вижив під час стрілянини в "Каравані", дав перше телевізійне інтерв’ю

Саме це стало приводом до розстрілу.

Як відомо, Павло Феденков - єдиний вижив під час стрілянини в "Каравані" охоронець. Він отримав кілька пострілів, після чого проходив тривалий курс лікування.

Повʼязані теми:

Наступна публікація