Карпачова наполягає на ексгумації тіла загиблого в міліції студента

Омбудсман готує подання про ексгумацію тіла студента Ігоря Індила, який загинув у райвідділу міліції.

Уповноважений Верховної ради України з прав людини Ніна Карпачова готує подання генеральному прокуророві Олександру Медведьку, у якому наполягає на ексгумації тіла загиблого студента Ігоря Індила.

Про це повідомили в прес-службі Уповноваженого ВР з прав людини.

Уповноважений з прав людини заявила, що особисто контролює хід справи та відкрила провадження у справі про брутальне порушення працівниками Шевченківсього відділу міліції Києва прав на життя студента.

"Справою честі прокуратури та міліції має бути об'єктивне, всебічне та в максимально стислі строки проведене розслідування цієї резонансної справи. Як омбудсман, я захищатиму правду про всі обставини цієї трагедії та добре ім'я Ігоря Індила", - сказала Карпачова.

Крім того, вже сформовано бригади з фахівців Секретаріату Уповноваженого з прав людини, які ретельно вивчають цю надзвичайну ситуацію. Вони вже провели зустрічі з батьками загиблого, керівництвом коледжу, де навчався студент, адміністрацією гуртожитку, багатьма студентами тощо.

Карпачова запропонувала батькам загиблого у будь-який час звертатися до неї у разі порушення їхніх прав правоохоронними органами.

Нагадаємо, 19 травня в районному відділенні міліції Шевченківського району міста Києва загинув студент. У київській міліції заявили, що хлопець помер через те, що кілька разів впав, знаходячись в стані алкогольного сп'яніння.

Президент Віктор Янукович доручив керівнику МВС Анатолію Могильову розслідувати смерть студента у приміщенні Шевченківського райуправління міліції Києва.

Смерть студента в районному відділенні міліції Києва стала приводом для проведення Всеукраїнської акції протесту проти міліційного свавілля.

Водночас, уповноважена Верховної ради з прав людини Нінa Карпачова вважає смерть студента в райвідділі міліції вбивством. Вона впевнена, що правоохоронці намагаються "зам'яти" цю справу.

Читайте також:

Після смерті студента в райвідділку МВС перевірить усіх міліціонерів

Карпачова назвала смерть студента у київському відділку міліції вбивством

Міліція заперечила свою провину в загибелі київського студента

У Раді заслухають доповідь МВС про смерть студента в райвідділку міліції

Відео"Жесть мундира" - вбивство студента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: