Карпачова півтори години сиділа з Луценком і слухала анекдоти

Омбудсмен Ніна Карпачова відвідала у СІЗО Юрія Луценка і "провела з ним на нарах" півтори години.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова провідала колишнього міністра Юрія Луценка, який перебуває в Лук'янівському СІЗО в тримісній камері.

"Півтори години сьогодні на нарах з паном Луценком я провела особисто в камері, і мала змогу спілкуватися. Це окремий блок. Він знаходиться в камері ще з двома заарештованими. Один з них - прокурор з Макіївки, інший - Валентин Бурмака - працівник кадрового управління МВС в Києві ", - сказала вона.

Омбудсмен додала, що в камері Луценко займає нижнє ліжко.

Карпачова сказала, що під час бесіди з екс-міністром запропонувала йому написати офіційну заяву про надання можливості разом з адвокатом бути присутнім в суді під час розгляду його апеляційної скарги з приводу арешту.

Відповідаючи на запитання про стан Луценко, Карпачова сказала: "Стан здоровий. Тримається нормально. Настрій, як завжди - з гумором, як у Луценка, хто його знає, навіть два анекдоти розповів".

Торкаючись теми затримання Луценка, Карпачова заявила, що "абсолютно незрозумілою і неприпустимою є ситуація, коли порушено одну справу, а людина затримується зовсім по іншій справі".

Омбудсмен також повідомила про намір зустрітися з президентом Віктором Януковичем, а в середу Карпачова має намір зустрітися з генеральним прокурором України Віктором Пшонкою.

Як відомо, 27 грудня Печерський райсуд Києва прийняв рішення про застосування до Луценка запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою строком на два місяці.

Пізніше Луценко був переведений до Лук'янівського СІЗО. У 2001 році у цьому ж СІЗО сиділа Юлія Тимошенко.

Читайте також:

Луценка судитимуть за надто бурхливе святкування Дня міліції

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко за ґратами

Дружина Луценка боїться, що у в'язниці його вб'ють

ВідеоУ Генеральній прокуратурі дні відчинених дверей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: