Карпачова назвала смерть студента у київському відділку міліції вбивством

Карпачова назвала смерть студента у київському відділку міліції вбивством

Уповноважена Верховної ради з прав людини заявила, що це вже другий випадок у Шевченківському райвідділі міліції, коли студента затримали, а потім убили.

Уповноважена Верховної ради з прав людини Нінa Карпачова назвала вбивством смерть 19-річного студента в Шевченківському райвідділі міліції Києва. Вона впевнена, що правоохоронці намагаються "зам'яти" цю справу.

Карпачова закликає правоохоронців чесно, прозоро і об'єктивно розслідувати справу про загибель 19-річного студента Ігоря Індила. За словами омбудсмена, з відповідним зверненням вона скерувала міністру внутрішніх справ та прокурору Києва.

"Це надзвичайно важливо, оскільки я бачу, що міліція знову намагається покрити своїх колег", - сказала Карпачова.

Уповноважена Верховної ради з прав людини заявила журналістам, що це вже другий випадок за останній час у Шевченківському райвідділі міліції міста Києва, коли студента затримали, а потім убили.

"Порушення прав людини саме у цьому райвідділі міліції, я наголошую, є систематичними. Там зараз відсторонено начальника. А його вже потрібно було не відстороняти, а за систематичні, грубі, брутальні порушення його треба вже сьогодні знімати з роботи", - сказала Карпачова.

Вона повідомила, що справа про смерть Індила знаходиться під її особистим контролем.

Нагадаємо, 19 травня в районному відділенні міліції Шевченківського району міста Києва загинув студент. У київській міліції заявили, що хлопець помер через те, що кілька разів впав, знаходячись в стані алкогольного сп'яніння.

Президент Віктор Янукович доручив керівнику МВС Анатолію Могильову розслідувати смерть студента у приміщенні Шевченківського райуправління міліції Києва.

Смерть студента в районному відділенні міліції Києва стала приводом для проведення Всеукраїнської акції протесту проти міліційного свавілля.

Читайте також:

Міліція заперечила свою провину в загибелі київського студента

У Раді заслухають доповідь МВС про смерть студента в райвідділку міліції

Акція протесту проти свавілля міліції у Києві

Студенти вимагають відставки глави МВС

Відео Про смерть студента в міліції

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів