Карпачова спростувала причетність своїх людей до браконьєрства у Чорнобильській зоні

Омбудсмен наголосила, що її підлеглі захищають не тільки людей, але й тварин.

Уповноважений Верховної ради з прав людини Ніна Карпачова називає наклепом інформацію про затримання в чорнобильській 30-кілометровій зоні за браконьєрство двох посадовців Головного управління секретаріату українського омбудсмена.

“Перебуваючи в місті Одесі в робочій поїздці, пов`язаній із захистом прав моряків, зокрема екіпажів суден Lehmann timber і Faina, рішуче заявляю: зазначена інформація має відверто наклепницький характер. Всі співробітники Секретаріату уповноваженого Верховної ради України з прав людини 27 лютого, як і завжди у робочий час, виконували свої службові обов`язки”, - наголошує Карпачова.

Крім того, підкреслила вона, її підлеглі не тільки захищають права людей, а й дбайливо ставляться до природи та апріорі не можуть бути причетні до “ганебного сюжету, оприлюдненого засобами масової інформації з подачі МВС України”.

Як повідомляв ТСН.ua, сьогодні у Міністерстві внутрішніх справ заявили про затримання в чорнобильській 30-кілометровій зоні двох посадовців Головного управління секретаріату українського омбудсмена.
У багажнику їх автомобіля було виявлено та вилучено м’ясо підстреленого з карабінів лося.

В МВС також додали, що у затриманих вилучено посвідчення співробітників інституту омбудсмана. Перевірка на автентичність посвідчень встановлюється.

Читайте також:

У Чорнобильській зоні за браконьєрство затримали двох людей Карпачової

Прокуратура закрила кримінальну справу щодо радника Черновецького

Медведєв звільнить 100 чиновників зі своєї адміністрації
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: