Карпачова вимагає від Генпрокуратури покарати МВС за наклеп

Омбудсмен України наполягає на непричетності своїх працівників до браконьєрства в Чорнобильській зоні і вимагає відповідальності працівників МВС за неправдиву інформацію.

Уповноважений Верховної ради з прав людини Ніна Карпачова просить порушити кримінальну справу проти посадових осіб та керівництва МВС у зв'язку з затриманням працівників секретаріату омбудсмена за браконьєрство у Чорнобильській зоні.

Про це йдеться у зверненні Карпачової до генпрокурора Олександра Медведька, яке оприлюднила прес-служба омбудсмена.

У своєму зверненні Карпачова нагадала про оприлюднення в ЗМІ інформації про нібито затримання двох працівників секретаріату омбудсмана за браконьєрство у 30-кілометровій зоні.

Карпачова повідомила, що за її дорученням у п'ятницю керівник секретаріату направив лист на ім'я міністра внутрішніх справ, який було отримано того ж дня о 19.30.
У листі містилася вимога невідкладно поінформувати омбудсмена щодо обставин надання МВС у ЗМІ "неправдивої інформації", спростувати цю інформацію і публічно вибачитися.

"Проте це звернення другу добу залишається без відповіді", - заявляє Карпачова.

У суботу представники омбудсмена на чолі з керівником секретаріату виїхали до Чорнобильської зони, де зустрілися з начальником відділу внутрішніх справ Чорнобильської зони полковником Григорієм Яременком для з'ясування факту ідентифікації посвідчень осіб, яких було представлено в ЗМІ як працівників секретаріату.
За словами Карпачової, виявилося, що Яременко особисто брав участь у затриманні громадян Володимира Столбового, Сергія Мотенка та Олега Заремби.

Проте він відмовився надати омбудсменові вилучені посвідчення на вказаних осіб, зазначивши, що без дозволу начальника ГУ МВС у Київській області він не може цього зробити.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ заявило про затримання в чорнобильській 30-кілометровій зоні двох посадовців Головного управління секретаріату українського омбудсмена.

У багажнику їх автомобіля було виявлено та вилучено м’ясо підстреленого з карабінів лося.

Читайте також:

Карпачова спростувала причетність своїх людей до браконьєрства у Чорнобильській зоні

У Чорнобильській зоні за браконьєрство затримали двох людей Карпачової

Прокуратура Києва опротестувала "одіозні рішення" Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: