Карта оновилася автоматично: у МОЗ спростували новий розподіл карантинних зон

Карта оновилася автоматично: у МОЗ спростували новий розподіл карантинних зон

Дані не були затверджені.

Інформація про оновлені зони 7 серпня, відповідно до якої Харків опинився у "червоній" зоні, а Луцьк та Тернопіль у "помаранчевій" та "зеленій" відповідно, наразі недійсна. Дані не були офіційно затверджені Міністерством охорони здоров'я.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

У Міністерстві охорони здоров'я пояснили, що система із інтерактивною мапою, яка оновилася близько опівдня, зробила це автоматично. На той момент рішення Державної комісії ще не було.

"Дані автоматично в п'ятницю почали завантажуватися і вона (система - ред.) автоматично формує сама по формулі ці зони. Наразі зелена. Як воно там до 17 години завантажиться, будемо стежити", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, в Україні від серпня діють нові правила карантину із поділом на зони. Детальніше про те, як визначити, в якій зоні опинився ваш населений пункт, і що це означає, читайте у нашому матеріалі.

Відео Максим Степанов - про нові умови карантину в Україні

На прямому зв'язку з ТСН - міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Чи буде якось уряд реагувати в тих випадках, коли деякі регіони відмовляються виконувати вимоги "червоної зони" карантину, за яким принципом взагалі відбувається поділ країни на зони та чим саме відрізняються умови карантину в кожній із зон - дивіться наживо.  

Максим Степанов - про нові умови карантину в Україні

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів