Картини епохи Відродження - у їдальні. У Дніпрі школярів незвичайно долучають до мистецтва

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мистецтвознавці прокоментували експеримент.

У Дніпрі їдальню однієї зі шкіл прикрасили картинами епохи Відродження - витворами Да Вінчі, Тіціана, Ботічеллі, Мікеланджело та Рафаеля, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Новий дизайн школі запропонували спонсори. Тепер, споглядаючи виставку, діти можуть іще й перекусити. 

"Діти, відпочиваючи, зможуть насолоджуватися і вивчати картини великих художників тієї епохи. Епоха Відродження, як всі знають, зіграла дуже важливу роль у розвитку культури та історії західних країн", - розповідає заступниця директора з організації харчування компанії-спонсора Тетяна Бєхтєрєва.

Відео Да Вінчі, Тіціан, Ботічеллі: у школі Дніпра розвішали картини майстрів епохи Відродження 

Тепер, споглядаючи витвори епохи Відродження, діти можуть іще й перекусити котлетами чи пиріжками. Адже виставку Ренесансу їм зорганізували просто в їдальні. Навіщо такий інтер’єр та як на нього реагують самі діти – у сюжеті.  

Да Вінчі, Тіціан, Ботічеллі: у школі Дніпра розвішали картини майстрів епохи Відродження 

Картини у їдальні вразили навіть мистецтвознавців, які кажуть, що така картинна галерея могла б стати першою сходинкою у зацікавленні учнів живописом.

"Ідея, з одного боку, і непогана, але її виконання, її донесення до загалу у такому місці, як школа, – треба було б над цим більш ретельно попрацювати", - зазначив мистецтвознавець Володимир Маліков.

Також мистецтвознавець запропонував додати до кожної репродукції QR-коди, щоби діти, переходячи за ним, могли дізнатися історію полотна, його автора та музей, де розміщено оригінал.

Кореспондент ТСН Антон Мачула

Залиште свій коментар

Вибір редакції