Картинки на пачках сигарет, розроблені ЄС, назвали занадто страшними для українців

Мінекономіки вважає, що попереджувальні картинки з зображенням наслідків куріння на пачках цигарок порушують закон про захист суспільної моралі.

В Україні відмовилися використовувати на пачках сигарет попереджувальні малюнки, розроблені Єврокомісією, які вже застосовуються в багатьох країнах світу.

Згідно з оцінкою Міністерства економіки, малюнки з зображенням наслідків паління для організму людини є занадто страшними для українців.

"Міністерство економіки дало свої зауваження, що ці картинки, які використовує Євросоюз, є такими страшними, що вони перелякають українців і порушують закон про захист суспільної моралі", - розповів завідувач сектора контролю над тютюном УІСД МОЗ України Костянтин Красовський.

Тому вітчизняний МОЗ отримав завдання розробити та запровадити за півтора роки свої попереджувальні малюнки на пачках цигарок.

В той же час, борці з курінням запевняють, що страхітливі картинки та агресивну рекламу проти паління підтримують і самі курці.

Вони ж і заплатять за нововведення. Як відзначив ТСН один з виробників цигарок, "для нанесення малюнків на упаковку необхідно змінювати технологічний процес та встановлювати додаткове обладнання. Безперечно, це вплине на собівартість тютюнових виробів".

Зазначимо, що в Україні вже рік діє заборона на куріння у громадських місцях. Згідно неї, штраф за перше порушення закону складає від 17 до 85 гривень, за повторне порушення - до 119 грн. Хоча нині міліція частіше обмежується вихованням порушників.

Читайте також:

Раді запропонували притягати неповнолітніх курців до відповідальності

Дівчина померла після того, як їй пересадили легені курця

Українці на другому місті за кількістю курців у світі

31 травня на Майдані Незалежності мінятимуть сигарети на товари

ВідеоБоротьба з курінням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: