Karya Tour заборгувала туристам близько півтора мільйони гривень

Загальна сума боргу туристам перевищує 1,4 млн. грн., а нові заявки в Асоціацію лідерів туристичного бізнесу України продовжують надходити з проханням туристів повернути їхні гроші.

Станом на 16 липня в Асоціацію лідерів туристичного бізнесу України (АЛТУ) надійшло більше 40 заявок від турагентів, які постраждали внаслідок припинення діяльності туроператора Karya Tour України.

Як повідомляє прес-служба АЛТУ в п'ятницю, загальна сума боргу туристам перевищує 1,4 млн. грн., а нові заявки продовжують надходити.

У АЛТУ продовжується робота, спрямована на консолідацію позовів та уточнення переліку турагентів, які виявилися залученими в ситуацію.

Асоціація звертає увагу туристів на необхідність укладення договору на туристичне обслуговування та зберігання документів, що підтверджують факт оплати турпродукту. Також АЛТУ рекомендує споживачам купувати тури у перевірених нею туроператорів і турагентів із Знаком якості АЛТУ. У цьому разі туристам гарантується: повне і належне виконання зобов'язань турагентом і туроператором, допомога АЛТУ у вирішенні питань, пов'язаних із захистом прав і законних інтересів у разі виникнення у туриста претензій до турагента або туроператора, інформує прес-служба.

АЛТУ - перше професійне об'єднання суб'єктів туристичної діяльності, створене в 2007 році провідними туроператорами України. Члени Асоціації: Агентство Пан Юкрейн, Відерштраль, Експрес-Вояж, Кандагар Тур, Сам, Tез Тур, TUI Україна, Туроператор Проланд, Tуртесс Тревел, Туристичний Клуб, Тасс-Тревел.

Як повідомлялося, Господарський суд Києва 5 липня 2010 визнав банкрутом Karya Tour (Київ) і відкрив ліквідаційну процедуру.

Станом на 13 липня в Туреччині залишалися 738 українських туристів, які виїхали на відпочинок за путівками туроператора Karya Tour.

При цьому аташе з питань культури та інформації посольства Туреччини в Україні Берат Йилдиз 13 липня заявляв, що до 22 липня розписані вильоти туристів в Україну. Йилдиз відзначав, що Міністерство культури і туризму Туреччини спільно з туристичними операторами, зокрема Tez Tour, вжили заходів з тим, щоб туристи змогли продовжити відпочинок і мали можливість вчасно повернутися в Україну.

Читайте також:

Авіаперевізники скасували чартерні рейси з Туреччини, замовлені Karya Tour після 16 липня

Суд визнав банкрутом туроператора Karya Tour

У Туреччині застрягли понад 700 обдурених туроператором українців

Тисяча постраждалих туристів повернулися з Туреччини до України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: