Кашпіровський озвучить станції київського метро

Станції в київському метро оголошуватиме не лише Кашпіровський, а й резиденти Comedy Club та співаки. А Черновецький та Кільчицька відмовилися.

На пропозицію Київського метрополітену оголошувати станції метро готові відгукнутися екстрасенс Анатолій Кашпіровський, українські співаки та резиденти Comedy Club.

"Я, звичайно, погано знайомий з київськими станціями, але ідея непогана. Я, до речі, українською спокійно зможу говорити", - заявив Кашпіровський.

"Частину станцій озвучуватимуть актори голосами відомих політиків. Але в одному хочу вас запевнити: ніколи кияни не будуть знати, хто насправді озвучував ці станції - або політики, або їх двійники", - сказав начальник КП Київський метрополітен Петро Мірошников.

До проекту виявили бажання долучитися продюсер Ігор Ліхута разом з дружиною, співачкою Таїсією Повалій. Резидент Comedy Club дядя Жора вже продумав жартівливі варіанти, як оголошувати станції.

"Приміром, КПІ - всім студентам взяти заліковки і на вихід!", - сказав дядя Жора. Згоден оголошувати станції також і співак Віктор Павлік.

Заступник мера Ірена Кільчицька не підтримує таку ідею Київського метрополітену.

"Мого голосу лише в метро не вистачало, мені взагалі ця ідея якось не подобається. Там повинні бути голоси не публічних людей, а правильно поставлені психологами голоси дикторів", - сказала Кільчицька.

Мер Києва Леонід Черновецький ідею схвалив.

"Нормальна ідея", - сказав мер, додавши, що взятися за озвучення не готовий.

Нагадаємо, що на початку березня в Київському метрополітені заявили, що ведуть переговори з політиками, акторами та спортсменами про озвучення станцій київського метро.

Читайте також:

Із самогубствами у метро боротимуться діти

В Україні хочуть ввести штрафи за відмову поступатися місцем літнім людям

Нацрада забороняє Comedy club

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: