Каськів піде на подвиг заради Тимошенко

Член НУ-НС Владислав Каськів, який у суботу переніс операцію, заявляє про готовність брати участь у завтрашньому обранні прем'єра.

Депутат Верховної ради, член фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Владислав Каськів, прооперований у суботу, має намір взяти участь у голосуванні з обрання прем'єр-міністром голови фракції "Блок Юлії Тимошенко" самої Юлії Тимошенко 11 грудня.

Про це повідомила прес-служби партії "Пора", лідером якої є Каськів.

Тимошенко Каськів Луценко
УНІАН
Владислав Каськів (в центрі) готовий ризикнути здоров'ям заради обрання Юлії Тимошенко прем'єром
"Мій стан не має значення, коли на карті початок великих реформ, які повинен почати уряд Юлії Тимошенко. Тому я зроблю все можливе, щоб у вівторок взяти участь у роботі Верховної ради", - передає прес-служба слова Каськіва.

Відповідно до повідомлення, у суботу, 8 грудня Каськів був прооперований. Прес-служба не повідомляє ніяких подробиць про операцію, крім того, що вона тривала 3 години.

За інформацією прес-служби, лікарі скептично оцінюють можливість Каськіва взяти участь у голосуванні 11 грудня.

Як повідомляв iPlus, у коаліцію ввійшло 227 депутатів із фракцій Блоку "Наша Україна - народна Самооборона" і "Блок Юлії Тимошенко".

На вівторок заплановане голосування із обрання лідера БЮТ Юлії Тимошенко прем'єр-міністром. Для того щоб це обрання відбулося, необхідно позитивне голосування мінімум 226 депутатів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: