Каськів: всі депутати НУ-НС підтримають Тимошенко

Владислав Каськів переконаний, що всі депутати від НУ-НС підтримають кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду прем`єр-міністра.

Кандидат у народні депутати від блоку ”Наша Україна – Народна самооборона” Владислав Каськів переконаний, що всі депутати від НУ-НС підтримають кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду прем`єр-міністра. 

Про це він заявив в інтерв`ю "5-му каналу" в неділю.
"Я абсолютно переконаний, що кожен із 72 членів блоку ”Наша Україна - Народна самооборона” підтримає обв`язково і демократичну коаліцію, і підтримає своїм голосуванням Ю.Тимошенко”, - підкреслив він.
 
Каськів також висловив готовність виконувати норму про імперативний мандат, якщо таке рішення прийме фракція, хоча незгодний з цією нормою. 

"Якщо фракція прийме рішення про обов`язкове голосування, я, звичайно, це виконаю", - запевнив він. 

Однак кандидат у депутати зазначив, що питання про імперативний мандат обговорювалося на засіданні політради НУ- НС, і "переважна більшість членів політради – проти". 

Він додав також, що "більшість депутатів із різних фракцій абсолютно не сприймають ідею імперативного мандату".
 
Щодо того, що ця норма прописана в угоді про створення демократичної коаліції, парафованій лідерами БЮТ і НУ-НС, Каськів наголосив, що парафування угоди не є її підписанням, і угода ще може бути змінена. 

"Парафування угоди – це тільки її попереднє погодження”, - сказав він. За його словами, "дуже багато програмних положень угоди потребують вдосконалення". 

"Я пропоную найближчим часом обговорити спільно двома політрадами, викласти аргументи й прийти до консенсусу», - цитує В.Каськіва "Українська правда".

ВідеоЧи буде "помаранчева" коаліція?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: