Каспаров розповів про протистояння "донецьких" і "пітерських"

Гарі Каспаров вважає, що інтерес Путіна в Україні - "контролювати ще один провулок".

Російський шахіст та опозиціонер Гарі Каспаров, один з лідерів руху "Інша Росія", під час одноденного візиту до Києва розповів журналістам про своє бачення відносин Кремля з українською владою.

Каспаров зазначив, що не розуміє, чого саме влада Росії хоче від України. "Мені здається, просто це розширення сфери їхнього бізнес-впливу. Це психологія шпани: "приїхати, показати свою перевагу, довести, що все буде по-нашому". Заодно і отримати якийсь свій матеріальний інтерес, щоб всі в цьому провулку платили данину з кожного лотка", - сказав він.

"Мені цікаво подивитися, як у них з Януковичем будуть вибудовуватися відносини. Я думаю, що інтереси тих, хто стоїть за ним, фундаментально розходяться з інтересами путінських. Ось це протистояння "донецькі" - "пітерські" може привести до несподіваних результатів", - зізнався Каспаров.

Політик додав, що в "донецьких" теж дуже конкретні інтереси".

"Інша справа, що для них збільшення вартості активів означає максимально щільну інтеграцію в Європу. А це означає, що не можна допускати різкого посилення ні "пітерських", ні "московських". Тому великих успіхів Путін за Януковича тут не доб'ється", - резюмував він.

Каспаров побував у Києві транзитом з Грузії - після війни між Москвою і Тбілісі відсутнє пряме авіасполучення. Одноденну програму йому забезпечив новостворений Інститут світової політики. Оскільки Каспаров не знайомий з українськими політиками, він присвятив свій час спілкуванню з експертами та журналістами.

Читайте також:

Каспаров у Криму побачив, як бреше російське телебачення

Затулін сподівається, що російський флот буде в Криму вічно

У Росії запропонували створити Велику Україну від Карпат до Сахаліну

The Guardian: Путін вважає Януковича провінційним бандитом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: