Каспаров у Криму побачив, як бреше російське телебачення

Один із лідерів російської опозиції в Криму провів зустріч із очільниками кримських татар і покритикував владу РФ.

13-й чемпіон світу з шахів, один із лідерів російської опозиції Гарі Каспаров, який перебуває з візитом у Криму, зазначив, що ситуація на півострові відрізняється від тієї "картинки", яку підносять глядачам російські телеканали.

"Мене приємно вразило те, що реальна ситуація в Криму і настрої людей абсолютно відмінні від тієї лякаючої картини, яку нам підносять російські ЗМІ, особливо телебачення", - заявив політик. Ця заяву він зробив у Сімферополі на зустрічі з президентом Всесвітнього конгресу кримських татар, першим заступником голови меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим.

Чубаров звернув увагу Каспарова на те, "що основні лінії протистояння в Криму проходять між людьми і владою, котра не бажає вирішувати їх проблеми". "Ми з непокоєнням стежимо за поведінкою певних російських політиків, які не залишають спроби дестабілізувати ситуацію на півострові, протиставити жителів Криму за національною або релігійною ознаками", - сказав один з керівників меджлісу.

Торкнувшись оцінки політичних процесів, які відбуваються в Росії та Україні, шахіст зазначив, що "тільки демократичне суспільство спроможне долати економічні і соціальні проблеми".

Каспаров також поцікавився питаннями, пов`язаними з розвитком культури, освіти і соціально-економічним становищем кримських татар на півострові.

"Зокрема, гросмейстера цікавило, наскільки забезпечені кримськотатарські діти шкільного віку необхідною кількістю шкіл з рідною мовою навчання", - повідомили у прес-службі меджлісу.

Чубаров запросив гросмейстера найближчим часом знову відвідати Крим для докладнішого знайомства з його історією і зустрічей з людьми. За даними меджлісу, Каспаров прийняв запрошення.

Читайте також:

Соціалісти пророкують появу незалежної кримськотатарської республіки

Крим і кордони з Росією визнані загрозами безпеці України

Затулін вимагає віддати Крим Росії

Після Севастополя від української мови відмовляється увесь Крим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: