Перейти до змісту
Катастрофа під Харковом: сім'ям загиблих курсантів перерахували перші кошти одноразової допомоги

Катастрофа під Харковом: сім'ям загиблих курсантів перерахували перші кошти одноразової допомоги

Рішення про виплати ухвалено стосовно 19 загиблих курсантів.

Міністерство оборони перерахувало перші кошти для виплати одноразової грошової допомоги родинам військовослужбовців, які загинули внаслідок катастрофи літака Ан-26Ш у Харківській області.

Про це повідомили у Міноборони.

"Понад 28 мільйонів гривень спрямовано Сухопутним військам Збройних Сил України для розподілу по військкоматах. Наступного тижня військові комісаріати перерахують ці кошти на рахунки одержувачів допомоги", - йдеться у повідомленні.

У Міноборони уточнили, що на сьогодні рішення про виплати ухвалено стосовно 19 загиблих курсантів. "Рішення про решту виплат буде прийнято після остаточного офіційного встановлення всіх обставин та причин авіакатастрофи", - пояснили у відомстві.

Нагадаємо, ввечері 25 вересня поблизу Чугуєва під час тренувальних польотів зазнав катастрофи військовий літак Ан-26, на борту якого перебували 27 осіб - військові льотчики і курсанти університету Повітряних сил ім. Кожедуба. Вижив тільки один курсант. Державне бюро розслідувань назвало чотири версії катастрофи літака. Серед них - технічна несправність агрегатів літака, неналежне виконання обов`язків членами екіпажу, неналежне виконання службових обов'язків особами, які були відповідальними за управління польотами, та неналежне технічне обслуговування літака.

Відео Авіакатастрофа у Харківській області: останній політ льотчиків – Секретні матеріали

Катастрофа Ан-26 у Харківській області – це найбільший в історії випадок одночасної загибелі стількох льотчиків. На борту були 27 людей. 28-мий за збігом обставин не сів у літак. Курсанта відсторонили від польоту. Хтось з них планував захищати Батьківщину, а хтось працювати цивільними пілотами, але всі вони молоді хлопці, що взлітали високо у небо. Тепер вони там назавжди. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Авіакатастрофа у Харківській області: останній політ льотчиків – Секретні матеріали

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин