Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко зібрав нараду через закриття відділень "Укрпошти" в селах

"Укрпошта" поки працюватиме у звичному режимі.

Президент Петро Порошенко відреагував на звернення громадян щодо інформації про скорочення відділень "Укрпошти" в сільській місцевості та припинення надання послуги із виплати пенсій. 

За словами президента, можливе скорочення відділень "Укрпошти" викликає хвилювання у тих, хто проживає в сільській місцевості.

"У селах вважають, що я хочу підтримати у цьому пошту, що категорично неприйнятно. Державні підприємства мають виконувати певні соціальні функції", - написав Порошенко на сторінці в Facebook.

Також викликає занепокоєння - забезпечення пенсіями через відділення "Укрпошти".

"Підтримаю будь-які ініціативи, які підвищують ефективність діяльності державних підприємств, але вважаю категорично неприйнятним, коли вони виймають останні копійки з кишені пенсіонера", - написав президент.

Своєю чергою, Порошенко закликав поки працювати "Укрпошту" у звичному для населення режимі.

"Розраховуємо, що буде знайдений компроміс, який дозволить зберегти унікальну мережу Укрпошти в селах, а також створити гідні умови праці для листонош, через зміну тарифу на доставку пенсій. Останній не переглядався з 2004 року. Ми готові взяти участь в підготовці відповідного рішення в найкоротший термін", – сказав в.о. генерального директора "Укрпошти" Ігор Смілянський. 

Раніше повідомлялось, що "Укрпошта" отримує щорічно один мільярд збитків від послуги доставки пенсій. За словами керівника підприємства, востаннє тарифи за доставку пенсій переглядалися у 2004 році.

Вибір редакції