Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загалом у навчаннях брали участь півтори тисячі бійців.

Поблизу Маріуполя українські військові готувалися зустріти ворогів з моря і провели масштабні навчання з авіацією та артилерією, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Умовний ворог підходить з моря – першими їх зустрічають катери прикордонників. Швидко підключається авіація – спочатку розвідники СУ. Слідом за тактичною авіацією – армійська. Вертольоти летять в атаку.

На допомогу обороні цієї ділянки приходять танки. Обстріл умовного морського противника ведеться із відстані шість кілометрів – обстріл ведеться із закритих позицій, танкісти тренуються. Море хвилюється – підключається артилерія. На командному пункті нацгвардійців наче у вулику.

Загалом у навчаннях брали участь півтори тисячі бійців. З позицій нікого не знімали -  тренуються військові у своїй зоні відповідальності. Зазвичай ці роди військ тренуються окремо, але сьогодні б'ють умовного ворога разом. За півтори години вибухи затихають, море спокійне, солдати готові.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

ВідеоВійськові відпрацювали відбиття ворога з моря на полігоні Урзуф

Учасники ООС відпрацювали відбиття ворога з моря на полігоні Урзуф. Військові говорять, тут в зоні бойових дій ворог близько, тому їм треба бути пильнішими. Тому сьогодні поблизу Маріуполя зокрема готувалися зустріти ворогів з моря і провели масштабні навчання з авіацією та артилерією.

Військові відпрацювали відбиття ворога з моря на полігоні Урзуф

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції