Катерина Ющенко пояснила, звідки в президента стільки кумів

Дружина Ющенка каже, що декого з кумів президента цікавили лише способи підняти свої рейтинги у бізнесі та політиці.

Перша леді України Катерина Ющенко в інтерв’ю виданню "Україна молода" розповіла, що за часи політичної кар’єри її чоловіка їм доводилось товаришувати з людьми, з якими вона б "навряд чи була поруч за нормальних умов".

"Я вже пояснювала ситуацію з "кумами" в Україні. З часів, коли мій чоловік був головою Національного банку України, і дотепер у багатьох людей навколо нас народжувалися діти, і вони просили нас стати хрещеними батьками", - розповіла вона.

"Чи були їхні наміри благородними? Так, із деякими людьми ми пройшли важкі часи та випробування і залишилися близькими. Для інших це був спосіб заробити політичні бали та підняти свої рейтинги у бізнесі, політиці, у своєму оточенні. Це було особливо очевидно, коли до нас зверталися люди, яких я ледве знала", - додала вона.

Катерина Ющенко також зазначила, що деяких кумів вона зустрічала напередодні хрещення, а деяких - навіть уже після цього.

"І коли я бачила, що другим хрещеним, батьком або мамою, яка мала нести дитину до вівтаря, була людина з іншого політичного табору, - я чітко розуміла, що батьки цієї дитини просто розкладали яйця в усі потрібні політичні кошики", - сказала вона.

"Це було неприємно, але наша церква не дозволяє відмовляти у проханні стати хрещеним... Але, як я вже казала, я б, радше, була людиною, до якої звертаються з проханням стати хрещеною, ніж такою, яку ніколи не запрошують", - додала дружина президента.

Вона також заявила, що була шокована "зрадою" деяких колишніх соратників її чоловіка.

"З кінця 1990-х років навколо нас було багато різних людей. Деякі з них мені дійсно подобалися, і я була шокована їхньою зрадою. Деякі не подобалися з самого початку. Деякі залишилися вірними нашим спільним переконанням попри всі труднощі", - сказала Катерина Ющенко.

Читайте також:

Дружина Ющенка клянеться, що вона не американка

Катерина Ющенко розповіла, як відчула запах страху

Катерина Ющенко влаштувалась готувати борщ (фото)

Київрада віддала Катерині Ющенко 11 га землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: