Катування правоохоронцями у Городищі: чоловіку після побиття пропонували гроші, щоб мовчав

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Катування правоохоронцями у Городищі: чоловіку після побиття пропонували гроші, щоб мовчав

Поліцейські відпустили чоловіка, коли побачили, що в нього пішла кров ротом.

У Черкаській області розслідують факти катування Віталія Бердника у відділку поліції Городища. Двом дільничним оголосили підозру, а шістьох співробітників цього відділення відсторонили.

Після розголосу цієї історії до ТСН звернулися інші потерпілі від тамтешніх копів. 

Синець під оком, вибиті зуби і спина – уся в синцях. Віталій показує травми, які він отримав просто у відділенні поліції. «Били трубкою від вогнегасника, пляшкою, стільцем. Туди прив'язували  до лавки зі стільців наручниками, щоб я не бігав і били», - коментує побиття Віталій. 

Розповідає, що усе сталося минулої п’ятниці. До гаража, де він лагодив автомобілі навідались поліцейські, мовляв у нього може бути викрадена річ. «У нас стояла машина – людини якої ми робили, і вони побачили магнітофон», - розповідає Віталій.

Чоловіка привезли до місцевого відділення поліції. Спершу з ним почав говорити слідчий, розпитав звідки цей автомобіль. Коли слідчий поїхав до власника транспорту, двоє інших правоохоронців почали його били.

Тривало це, каже потерпілий, півтори години, поки нібито не з’ясували, що чоловік до крадіжки не причетний. «Я вже сил не мав, лежав прив'язаний. Вони побачили, що ллється кров з рота. Попросив, щоб мене додому відвезли. Пропонували і гроші, все, щоб «замяти», - каже потерпілий.

Новини України: двох дільничних з Черкаської області підозрюють у катуванні людини

Новини України: двох дільничних з Черкаської області підозрюють у катуванні людини

Наступного дня Віталій звернувся по медичну допомогу, і з заявою до правоохоронців. «Просто було образливо, що так знущались наді мною», - каже чоловік.

Завтра чоловіку мають провести операцію на зламаній щелепі.  У поліції кажуть, після заяви одразу зреагували на дії своїх співробітників. «Одразу 6 лютого, коли надійшла інформація, керівництвом було організовано перевірку, відсторонили 6 осіб від виконання службових обов'язків», - зазначає  речниця поліції Черкаської області Зоя Вовк.

У Державному бюро розслідувань розпочали кримінальне провадження за статею катування групою людей. Двох головних підозрюваних – дільничних поліцейських, вже звільнили зі служби.  

Коли у Городищі почули про цей розголос, то до ТСН зі скаргами на місцеву поліцію звернулося одразу кілька родин. Сергій та Оксана – одна з них. «Вони себе поводили як бандити, я не думала, що поліція», - каже жінка.

Подружжя розповідає, що два роки тому вночі поверталися із роботи. За ними почав їхати автомобіль  і довів аж до обійстя. «При повороті я заїжджаю, вмикаються мигалки, не встигли, як вони витягують нас», - додає Сергій.

Після цього, розповідають, їх почали товкти об землю. «Я хотів випустити собаку, він каже що застрелю. Пролунав постріл. Струс мозку і в чоловіка і в мене», - розповідає Оксана.

Свої дії правоохоронці нібито пояснили підозрою, що чоловік був за кермом нетверезим. Сергій каже, що заяву тоді писав, але доучора відповіді не було. Але після нового факту у місті  слідчі знову зацікавились тією подією. Двом вже ексравоохоронцям, яких підозрюють до катування цього разу загрожує до 10 років в’язниці.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація