Катування у притулку "Світанок". Фігурант нашумілої справи визнав провину – йому "світить" умовний термін

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Адвокат каже, що його підзахисний "розкаюється у скоєному і співпрацює зі слідством".

7 лютого співробітник охоронного агентства "Центр" Микола Дмитрук, обвинувачений у тортурах вихованки притулку "Світанок", повністю визнав свою провину.

Про це повідомила прокурорка Меланія Корчева під час судового засідання в Малиновському райсуді Одеси, передає Думская.

Як зазначається, це підтвердив адвокат Дмитрука Михайло Алін, додавши, що його підзахисний розкаюється у скоєному і співпрацює зі слідством. Сам Дмитрук від коментарів відмовився.

На засіданні сторони подали договір про визнання провини, який суд вже сьогодні, 7 лютого, може затвердити. У такому разі Дмитрук буде визнаний винним у скоєнні злочину за ч. 1 ст. 127 КК України (катування), але йому буде призначений умовний термін. Також сьогодні, за клопотанням прокуратури, процес зробили закритим.

Як додає видання, також стало відомо, що під час досудового розслідування були встановлені ознаки іншого злочину, передбаченого ч. 1 ст. 137 КК України (невиконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я неповнолітніх). Ці обставини ще розслідуються, а підозри нікому не пред'явили, але вже відомо, що Дмитрук дав викривальні свідчення.

В Одесі з минулого року не вщухають скандали навколо реформованого обласного Центру реабілітації "Світанок", бо тим, хто малих одеситів там реабілітовував - висунули зрештою підозру за статтею "катування". До процесу перевиховання керівники закладу долучали охоронців із приватної агенції. Розслідування спецкомісії під контролем власне самого очільника області виявило більше 20 неприпустимих порушень.

Відео Електрошокер, кийки і побої: як "важкі підлітки" потрапляють у пекло замість реабілітаційного центру

Вони тікають із сім'ї самі: від побоїв, батьків-п’яниць чи приниження. Або тих, хто їх народив, позбавляють батьківських прав. І зрештою потрапляють у дитбудинки або інтернати. 106 тисяч українських дітей зараз живуть і навчаються там. Але чи не потрапляють вони з одного пекла до іншого, що там за реабілітація насправді і навіщо для неї електрошокери та ОМОН - побачила ТСН.  

Електрошокер, кийки і побої: як "важкі підлітки" потрапляють у пекло замість реабілітаційного центру

Залиште свій коментар

Вибір редакції